تغییر ساعات بازدید از مراکز گردشگری ناژوان در ۶ ماهه دوم سال

تغییر ساعات بازدید از مراکز گردشگری ناژوان در ۶ ماهه دوم سال

تغییر ساعات بازدید از مراکز گردشگری ناژوان در ۶ ماهه دوم سال

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: ساعات بازدید از مراکز گردشگری ناژوان در شش ماهه دوم سال همانند سال‌های گذشته تغییر پیدا می‌کند.

سیدرسول هاشمیان ، اظهار کرد: علاقه‌مندان به بازدید از باغ پرندگان می‌توانند هر روز از ساعت ۸:۳۰ صبح لغایت ۱۷:۳۰ به این مجموعه مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه مجموعه باغ خزندگان و باغ استوایی نیز همه روزه از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۹ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود، افزود: مجموعه آکواریوم نیز همه روزه از ساعت ۱۰:۳۰ لغایت ۱۹ میزبان گردشگران و شهروندان است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به تعطیل بودن تله‌سیژ در روزهای شنبه گفت: مجموعه تله‌سیژ نیز به جز روزهای شنبه از یکشنبه تا جمعه از ساعت ۱۶:۳۰ لغایت ۲۱:۳۰ به فعالیت می‌پردازد.

وی افزود: با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغی، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای همه بازدید کنندگان الزامی است و به صورت ویژه از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری می‌شود.

هاشمیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر مراکز گردشگری ناژوان، مجموعه‌های تفریحی، سرویس‌های بهداشتی و ساختمان اداری مدیریت طرح ساماندهی ناژوان روزانه سه مرتبه ضدعفونی می‌شود.

وی با بیان اینکه دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه ورودی مراکز گردشگری و تفریحی ابلاغ شده، از شهروندان درخواست کرد: با رعایت پروتکل‌های کامل بهداشتی و فاصله اجتماعی به مراکز تفریحی ناژوان مراجعه کنند.