صدور بیش از ۲۵۰۰ تن حواله روغن در اصفهان؛ افزایش قیمت نخواهیم داشت

صدور بیش از ۲۵۰۰ تن حواله روغن در اصفهان

صدور بیش از ۲۵۰۰ تن حواله روغن در اصفهان؛ افزایش قیمت نخواهیم داشت

گروه استان‌ها- معاون امور بازرگانی سازمان صمت اصفهان علت کسری موقت روغن در اصفهان را وقفه حمل نهاده از بنادر به کارخانجات اعلام کرد و گفت: هیچ کمبودی در زمینه روغن وجود ندارد و ظرف چند روز آینده روغن تخصیصی استان بدون افزایش قیمت وارد بازار خواهد شد.

اسماعیل نادری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراصفهان، با اشاره به وضعیت روغن در استان اظهار داشت: هیچ کمبودی در روغن خام و نهاده‌ها وجود ندارد و همچنین هیچ افزایش قیمتی هم وجود نخواهد داشت.

وی افزود: وقفه‌ ایجاد شده در حمل نهاده از بنادر به سمت کارخانجات سبب کسری موقتی روغن در فروشگاه‌ها شده است که متاسفانه بحث‌های روانی موضوع هم به قضیه دامن می‌زند.

معاون بازرگانی سازمان صمت اصفهان با بیان تدابیر اندیشیده شده و تقسیم‌بندی که در زمینه توزیع روغن صورت گرفته، گفت: از هفته گذشته حواله‌های تخصیص بیش از 2500 تن روغن برای مصرف خانوارهای داخل استان اصفهان صادر شده است.

وی تصریح کرد: به‌زودی روغن در فروشگاه‌های بزرگ، تعاونی‌های مصرف، تعاونی‌های فرهنگیان، تعاونی‌های محلی و واحدهای صنفی منتخب بدون افزایش قیمت توزیع خواهد شد.

نادری ادامه داد: در حال حاضر در فروشگاه‌های بزرگ با کسری روغن روبه‌رو نیستیم ولی به علت استفاده بیشتر همشهریان، محدودیت توزیع انجام شده تا زمان رسیدن روغن تخصیصی استان افراد بیشتری بتوانند روغن خریداری کنند.