محدودیت‌های جدید کرونایی اصفهان اعلام شد

محدودیت‌های جدید کرونایی اصفهان اعلام شد

محدودیت‌های جدید کرونایی اصفهان اعلام شد

 

گروه استان‌ها-استاندار اصفهان از اعمال محدودیت‌های ۱۰ روزه در اصفهان خبر داد و گفت: از روز چهارشنبه ۱۴ آبان لغایت ۲۳ آبان به مدت ۱۰ روز فقط فعالیت‌های گروه ۳ و ۴ تعطیل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، عباس رضایی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی اظهار داشت: در جلسه امروز ستاد ملی کرونا مصوب شد در 25 مرکز استان از روز چهارشنبه 14 آبان لغایت 23 آبان به مدت 10 روز فقط فعالیت‌های گروه 3 و 4 تعطیل شود.

وی افزود: فعالیت‌های گروه‌های 3 و 4 شامل باشگاه‌های ورزشی، قهوه‌خانه‌ها و مراکز آموزشی است که جزئیات آن فردا از طریق ستاد استانی کرونا اعلام خواهد شد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه محدودیت‌ها در 5 شهرستان خوانسار، گلپایگان، نجف آباد، سمیرم و شاهین شهر نیز تمدید شد گفت: شهر اصفهان نیز در این محدودیت 10 روزه به این شهرستان‌ها افزوده خواهد شد و موضوعات محدودیت فردا اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی تصریح کرد: شیب صعودی تعداد افراد بستری و مرگ و میر در استان ما فاجعه است و از مردم تمنا می‌کنم این فرهنگ عمومی را تسری بدهیم که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نقش مهمی در کاهش شیب ابتلا و فوتی دارد.

رضایی ادامه داد: تا زمانی که این فرهنگ در جامعه تسری نیابد مشکل کرونا حل و فصل نخواهد شد و باید همگی با رعایت صحیح پروتکل‌های بهداشتی زنجیره انتقال و سرایت بیماری کووید 19 را قطع کنیم.