خانه‌های ورزش شمال شرق اصفهان تجهیز شد؛ افزایش ۱۱۰ هزار مترمربعی سرانه ورزشی توسط بسیج

خانه‌های ورزش

خانه‌های ورزش شمال شرق اصفهان تجهیز شد؛ افزایش ۱۱۰ هزار مترمربعی سرانه ورزشی توسط بسیج

گروه استان‌ها- مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان(عج) اصفهان گفت: بسیج در طول چند سال اخیر ۱۱۰ هزار مترمربع به سرانه اماکن ورزشی استان افزوده است.

وحید رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، در خصوص تجهیز خانه‌های ورزش در مناطق روستایی و محروم استان اظهار داشت: مجموعه بسیج استان به منظور ایجاد عدالت ورزشی، از 5 سال پیش با ساخت سالن‌های ورزشی صالحین و 9 دی در شهرستان‌های مختلف کار را آغاز کرده و امروز به جایی رسیده است که برای حدود 6 پایگاه‌ بسیج در محلات محروم منطقه شمال و شمال‌شرق شهرستان اصفهان از جمله محلات زینبیه و دارک، تجهیزات ورزشی به ارزش 10 میلیون تومان تهیه شد.

وی افزود: این تجهیزات شامل اقلامی مانند تاتامی، میز تنیس روی میز، دارت، میز شطرنج، فوتبال روی‌میز و غیره بوده و این تجهیزات برای هر کدام از پایگاه‌ها به صورت جداگانه تهیه شده است.

مسئول تربیت‌بدنی سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: در طول این چند سال نزدیک به 200 سالن بزرگ ورزشی برای استفاده در رشته‌های رزمی و توپی در مناطق مختلف استان ساخته شده و هر کدام از حوزه‌های بسیج یک سالن ورزشی در اختیار دارد که تجهیز شده و هم‌اکنون در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به نقش فعالیت‌های زیرساختی بسیج در بالا بردن سرانه اماکن ورزشی استان، گفت: با فعالیت‌های بسیج و ساخت‌وسازهای صورت گرفته در طول این چند سال، بالغ بر 110 هزار مترمربع به سرانه اماکن ورزشی استان اضافه شده است.