نشست‌های تخصصی «فاطمیّات» ویژه طلاب و مبلغان دینی در اصفهان برگزار می‌شود

فاطمیّات

فاطمیّات

نشست‌های تخصصی «فاطمیّات» ویژه طلاب و مبلغان دینی در اصفهان برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: نشست‌های تخصصی ایام فاطمیه با عنوان فاطمیّات ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین حامد اهتمام در گفت‌‎وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی است برای تمام انسان‌ها و حجت خدا بر امامان معصوم (ع) و توجه به این الگوی رفتاری همراه با ترسیم ابعاد شخصیتی ایشان ضروری است.

وی گفت: معرفی حضرت زهرا (س) با بیان ابعاد اخلاقی و عملی ایشان در قالب یک اسوه بی‌بدیل و الگوگیری برای تمام جوانب زندگی فردی و اجتماعی از جمله مهم‌ترین وظایف مبلغان علوم دینی است.

مدیرکل فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ادامه داد: براین اساس نشست‌های تخصصی ایام فاطمیه با عنوان فاطمیّات ویژه طلاب خواهر و برادر برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: این نشست‌ها با حضور حجج اسلام، علی رهبر، مهدی نیلی پور، سید علیرضا تراشیون، سید ابراهیم حسینی و محمد قطبی با تبیین سیره اخلاقی، اجتماعی، تربیتی و سیاسی حضرت زهرا (س) برگزار می شود.

اهتمام در پایان با بیان اینکه عموم طلاب و مبلغان می‌توانند در این برنامه شرکت کنند، گفت: نشست‌های تخصصی فاطمیّات از روز شنبه 5 بهمن 1398 به مدت چهار روز از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار و بعد از دوره آموزشی با تعاملی که با مدارس و مراکز فرهنگی انجام شده است، اعزام‌ها انجام خواهد شد.