اصفهان| هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتسال بانوان؛ جدال بر سر صدر

لیگ برتر فوتسال بانوان

لیگ برتر فوتسال بانوان

اصفهان| هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتسال بانوان؛ جدال بر سر صدر

تیم‌های مدعی لیگ برتر فوتسال بانوان در هفته بیست و دوم این رقابت‌ها به دنبال رسیدن به صدر جدول رده‌بندی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان در حالی فردا جمعه چهارم بهمن ماه برگزار می‌شود که 3 تیم مدعی این مسابقات در رقابت برای رسیدن به صدر جدول هستند.

در مهم‌ترین دیدار این هفته، تیم صدرنشین مس رفسنجان به مصاف ملی حفاری اهواز رده دومی می‌رود.

مس رفسنجان با 49 امتیاز صدر جدول رده‌بندی را در اختیار دارد و ملی حفاری با 48 امتیاز در تعقیب این تیم است. تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی نیز که 47 امتیازی است به دنبال بازگشت دوباره به صدر جدول است. این تیم در هفته بیست و دوم مهمان تیم رده دهمی پارس ‌آرای شیراز است.

اما تیم نامی‌نو اصفهان که با 40 امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارد و هنوز از شانس اندکی برای صعود به مرحله پلی‌آف برخوردار است، در این هفته مهمان پویندگان فجر شیراز است که با 19 امتیاز تیم نهم جدول رده‌بندی است.

نامی‌نو که برای صعود به پلی‌آف با سایپا رقابت دارد، هفته گذشته با نتیجه 2 بر یک مغلوب این تیم شد تا شانسش برای صعود کمرنگ شود و سایپا نیز 44 امتیازی شده و برای خود حاشیه امن ایجاد کرد.

نامی‌نو به عنوان مدعی عنوان قهرمانی با چهره متفاوتی در لیگ امسال شرکت کرده است و باید دید در نهایت می‌تواند جواز حضور در پلی‌آف را کسب کند یا خیر.

در یکی دیگر از مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال بانوان، تیم هیئت فوتبال شهرستان اصفهان مهمان دختران کویر مس کرمان است.

هیئت فوتبال شهرستان اصفهان 4 امتیازی است و همچنان در انتهای جدول 12 تیمی لیگ برتر قرار دارد. تیم دختران کویر مس نیز 26 امتیازی است و در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی ایستاده است.

نماینده اصفهان هفته گذشته با 9 گل مغلوب حفاری اهواز شد و دختران کویر مس کرمان موفق شد پارس آرای شیراز را با نتیجه 13 بر 2 شکست دهد.

بیشتر بخوانید

برنامه مسابقات هفته بیست‌ودوم لیگ برتر فوتسال بانوان به شرح زیر است:

جمعه 4 بهمن ماه، ساعت 11

ملی حفاری اهواز – مس رفسنجان

پارس ‌آرا شیراز – هیئت فوتبال خراسان رضوی

سایپا تهران – شهروند ساری

پویندگان فجر شیراز – نامی‌نو اصفهان

پالایش نفت آبادان – رهیاب تهران

دختران کویر مس کرمان – هیئت فوتبال شهرستان اصفهان

انتهای پیام/165/ز