دشمن در خیانت خود بسیار زیرک است؛ تحریم وزیر خارجه ایران خلاف قانون است

دشمن در خیانت خود بسیار زیرک است؛ تحریم وزیر خارجه ایران خلاف قانون است

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دشمن در خیانت خود بسیار زیرک است، گفت: آمریکا در ادامه خصومت‌های خود وزیر امور خارجه کشورمان را تحریم کرد و این تصمیم آمریکا بر خلاف قانون است.

آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه اصفهان به موضوع خیانت اشاره کرد و اظهار داشت: افراد بسیاری هستند که می‌گویند اگر با آمریکا سازش نکنید اوضاع کشورمان خوب نمی‌شود این افراد درک صحیح از مسائل سیاسی ندارند، مردم باید همواره در ارتقای آگاهی‌های سیاسی و اجتماعی خود بکوشند، باید مراقبت کرد که شایعات و اخبار همه رسانه‌ها صحیح نیست دشمن در خیانت خود بسیار زیرک است و ملت ایران باید همواره این امر را مورد توجه قرار دهند.

امام‌جمعه اصفهانبا اشاره به جنایات و دشمنی‌های آمریکا افزود: آمریکا در ادامه خصومت‌های خود وزیر امور خارجه کشورمان را تحریم کرد و این تصمیم آمریکا بر خلاف قانون است. امام خمینی (ره) می‌فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند اکنون نیز این صحبت همچنان زنده است.

وی با بیان اینکه انسان‌های مومن و با تقوا همواره در راه رضای خداوند قدم برمی‌دارند، افزود: بنابراین انسان‌ها همواره مورد محبت سایر مردم قرار دارند از جمله مقام معظم رهبری که تقوای ایشان سبب محبوبیت‌شان است. انسان مومن باید همواره مراقب هوای نفس خود باشد اگرچه گاهی موعظه و نصیحت می‌تواند روی انسان اثر بگذارد اما برخی از تاثیرات لحظه‌ای است، انسان باید همواره مراقب اعمال و رفتار خود باشد و بداند که خداوند بر اعمال او نظارت دارد.