۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

فرآورده نفتی قاچاق

۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در اصفهان کشف شد

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده حامل ۳۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

 به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کامران ریاحی اظهار داشت: کارآگاهان این پلیس با اشراف اطلاعاتی خود از حمل و قاچاق فرآورده‌های نفتی به وسیله یک دستگاه خودروی کامیون کشنده مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی گسترده سرانجام موفق شدند خودروی مذکور را در یکی از خیابان‌های سطح شهر اصفهان شناسایی و متوقف کنند که در این عملیات طی بازرسی از خودرو 30 هزار لیتر فرآورده نفتی یارانه‌ای که به‌صورت غیر مجاز و خارج از شبکه توزیع حمل می‌شدند کشف شد.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و 820 میلیون ریال اعلام شده است، اظهار داشت: راننده خودرو این مقدار فرآورده نفتی را در یکی از استان‌های همجوار بارگیری کرده و قصد انتقال آن به یکی دیگر از استان‌ها را داشت که با هوشیاری به موقع ماموران در انجام عمل خود ناکام شد.

وی اظهار داشت: در این رابطه راننده دستگیر و همراه با پرونده تشکیل شده جهت اقدامات قانونی تحویل اداره تعزیرات حکومتی داده شد.