رئیس مجمع نمایندگان اصفهان: مشکلات اقتصادی زندگی اقشار آسیب پذیر را تحت تاثیر قرار داده است

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان: مشکلات اقتصادی زندگی اقشار آسیب پذیر را تحت تاثیر قرار داده است

گروه استان‌ها- رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: مهمترین مشکلات مردم در برهه فعلی مسائل معیشتی است که آنها را به ستوه آورده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گلپایگان، سید مسعود خاتمی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان که با حضور روسای ادارات برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین مشکلات مردم در برهه فعلی مسائل معیشتی است و ما در مقابل این گرانی‌های افسار گسیخته جوابی برای مردم نداریم.

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه روزی نمایندگان برای حل این مشکل، عنوان کرد: مشکلات اقتصادی مردم را به ستوه آورده است و فشار زیادی بر روی اقشار آسیب پذیر وارد است.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیماری کووید 19 مزید بر علت شده و نه تنها کشور ما بلکه جهان را با مشکلاتی رو به رو کرده است، گفت: اقتصاد تک محصولی دیگر مشکل کشور است که سال‌هاست اقتصاد ما به آن گره خورده است.

وی افزود: ما دچار مشکل بودجه‌ای هستیم و شاید مجبور باشیم این سختی را تا مدت‌ها تحمل کنیم ولی ان‌شالله نتیجه آن خیر خواهد بود.

خاتمی عملکرد بهداشت و درمان کشور در زمان شیوع بیماری کرونا را بسیار مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: مردم و سیستم بهداشت و درمان کشور در رابطه با شاخص‌هایی که در دنیا سنجش می‌شود نمره قابل قبولی را گرفته‌اند.

وی با اشاره به اینکه البته نقاط ضعفی نیز داشتیم، بیان کرد: خسته نباشید به کادر درمان می‌گوییم و امیدواریم قول‌هایی که به کادر بهداشت و درمان داده شده عملی شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مقابل تحریم‌ها راهی به جز مقاومت نداریم، عنوان کرد: فارغ از بحث سیاسی هر انسان منطقی می‌داند کسی که جنگ را شروع می‌کند با مذاکره با کنار نمی‌آید، اینها حیوانات درنده‌ای هستند که جز با سرنگون کردن ما رضایت نمی‌دهند.

وی با یادآوری این نکته که باید حرفی که از ابتدای انقلاب زدیم را عملی کنیم و بدون شعار دادن تکیه بر توان و سرمایه‌های داخلی کرده تا به جهش تولید کمک کنیم، گفت: سرمایه دار محیط امن برای آینده می‌خواهد و باید موانع بر سر فعالیت آنها برداشته شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان، تصریح کرد: دولت باید در خدمت سرمایه گذار باشد و نه سرمایه گذار اسیر دولت!

وی برخی تشکیلات اداری را مانع بزرگ سرمایه گذاران برشمرد و یادآور شد: اگر تجدید عملکرد صورت نگیرد جهش تولیدی نیز نخواهیم داشت.

انتهای پیام/ 174/ ع