فرمانده سپاه اصفهان: جوانان باید برابر هجمه دشمن گام‌های موثری در فضای مجازی بردارند

فرمانده سپاه اصفهان

فرمانده سپاه اصفهان

فرمانده سپاه اصفهان: جوانان باید برابر هجمه دشمن گام‌های موثری در فضای مجازی بردارند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امروز دشمن برای از بین بردن اصول و اعتقادات مردم تلاش عمده‌ای در فضای مجازی انجام می‌دهد و جوانان می‌توانند گام‌های موثری را برابر هجمه دشمن در فضای مجازی بردارند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار مجتبی فدا ظهر امروز در حاشیه نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی فضای مجازی اظهار داشت:  نوجوانان و جوانان در آغاز گام دوم انقلاب می‌توانند کارهای بسیاری انجام دهند به شرطی که خودشان را باور داشته باشند و این مایه امیدواری است.

وی با اشاره به نقش امید در پیشبرد اهداف افزود: جوانان باید قبول داشته باشند که این توانمندی‌ها در آن‌ها وجود دارد و از عهده آن بر می‌آیند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان درباره هدف از برگزاری این رویداد خاطرنشان کرد: این رویداد می‌تواند در ابعاد مختلف تاثیرگذار باشد که نخستین بُعد آن استعداد یابی است تا افراد توانمند بتوانند در ابعاد مختلف در فضای مجازی استعدادها و توانمندی‌‌های فردی خودشان را پرورش دهند.

وی تصریح کرد: در این رویداد، افراد با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در حوزه تولیدات فضای مجازی آشنا می‌شوند و هم افزایی و هم پوشانی در میان جوانان به وجود می‌آید، سومین نکته مهم در برگزاری چنین رویدادی، استفاده از تجارب یکدیگر است.

سردار فدا بیان کرد: نوجوانان ما توان و ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای دفاع از انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، امروز دشمن برای از بین بردن اصول و اعتقادات مردم تلاش عمده‌ای در فضای مجازی انجام می‌دهد و جوانان می‌توانند گام‌های موثری را برابر هجمه دشمن در فضای مجازی بردارند.

وی درباره توصیه خود به بسیجیان برای چگونگی فعالیت در فضای مجازی گفت: بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی است و یک جبهه مردمی دفاع از انقلاب و اسلام است و نباید در این ارزش خط و تقسیم بندی داشته باشیم، همانطور که مردم در انقلاب و دفاع مقدس در 41 سال گذشته حضور داشتند امروز هم این فضا را باز می‌گذاریم تا هرکس جایگاه خود را در گام دوم انقلاب پیدا کند و قدم خیر و موثری در راستای مقابله با استکبار دشمن بردارد.