۳۷ تن انواع مواد مخدر در اصفهان کشف شد

۳۷ تن انواع مواد مخدر در اصفهان کشف شد

۳۷ تن انواع مواد مخدر در اصفهان کشف شد

۳۷ تن انواع مواد مخدر در اصفهان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۳۷ تن انواع مواد مخدر در این استان طی ۱۰ ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین حسین زاده اظهار داشت: امروز آوازه دلاوری و سلحشوری نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که این روزها سیلی محکمی بر صورت استکبار جهانی نواختند در جهان طنین انداز شده است به طوری که هر کدام از سربازان در ارتش‌های جهان آرزو می‌کنند که ای کاش آن‌ها هم می‌توانستند این همه شجاعت و دلاوری داشته باشند.

وی اضافه کرد: ابرقدرت پوشالی آمریکا که از سال 1945 تا به امروز هیچ کس جرأت شلیک یک گلوله به وسیله سلاح کمری را به سمت پایگاه‌های آنان نداشت آبرو و حیثیت نداشته‌اش با موشک‌هایی که دلاوران سپاه پاسداران ما شلیک کردند لگدمال شد و می‌بینیم که چگونه دست و پا می‌زنند و در تلاش هستند که این آبرو ریزی خود را جبران کنند. این اتفاق مبارک واقعاً به درگاه خداوند متعال جای بسی شکر دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه باید خداوند بزرگ را به خاطر داشتن ملتی بصیر، فهیم، وفادار، همیشه در صحنه، با درک درست و دشمن شناس شاکر باشیم، به بدرقه تاریخی و حماسی مردم ایران از پیکر سپهبد شهید حاج “قاسم سلیمانی” اشاره کرد و گفت: واقعاً جای شکر دارد، در نظامی خدمت می‌کنیم و زندگی می‌کنیم که فرزند سُلاله پاک رسول الله، فقیهی جامع الشرایط، با تدبیر، با علم، با حکمت و با شجاعت سکان دار آن است و مردم فهیم ایران قدردان زحمات فرزندان خود در نیروهای مسلح هستند.

وی خاطرنشان کرد: در 2 ماه گذشته فراز و فرودها و تلخی و شیرینی‌هایی را تجربه کردیم که شاید در طول دوران تاریخ پرشکوه مردم ما بی نظیر است و قطعاً نسل‌های آینده به شجاعت، ایستادگی و اطاعت پذیری از ولی فقیه، به درایت، بصیرت، ولایتمداری و وفاداری ما به نظام افتخار خواهند کرد.

سرهنگ حسین زاده تصریح کرد: ماموران پلیس اصفهان به سهم خود تلاش‌های فوق العاده‌ای در 2 ماه گذشته انجام دادند. در اتفاقاتی که دشمنان برای ما در آبان ماه رقم زده بودند نیروهای پلیس استان مردانه ایستادند و از جان و مال و ناموس مردم و ارزش‌های نظام اسلامی دفاع کردند.

وی با بیان اینکه روزهای بسیار پرکاری را در آینده پیش رو داریم، از آمادگی 100 درصدی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برای تامین امنیت انتخابات و اجرای طرح نوروز 99 خبر داد و گفت: نیروی انتظامی ظرف 41 سال گذشته ده‌ها انتخابات را در نهایت امنیت، آرامش و با حضور گسترده مردم برگزار کرده که این افتخار بزرگی برای این نیرو است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: پس از انتخابات، اجرای طرح نوروزی را داریم و با توجه به اینکه مجرمان و خلافکاران در این ایام آماده ارتکاب جرایم می‌شوند بایستی نیروهای ما نیز از آمادگی بالایی برخوردار باشند.

وی افزود: از طرفی دیگر به دلیل حجم بیشمار مسافرت‌ها با ترافیک و تصادفات در ایام نوروز مواجه هستیم که بی شک تلاش مضاعف همکاران سخت کوش ما در مجموعه‌های پلیس راه و راهور را طلب می‌کند و در کنار آن‌ها چشمان تیزبین نیروهای انتظامی بایستی بیدار باشند تا خواب را از چشمان اراذل و اوباش و اخلالگران نظم و امنیت بگیرند.

سرهنگ حسین زاده، فرماندهی انتظامی استان اصفهان را یکی از رده‌های موفق در بین مجموعه‌های انتظامی کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در همین رابطه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان امسال به موفقیت‌های بسیاری دست یافت و  37 تن انواع مواد مخدر را در 10 ماهه امسال کشف کرد که کشف این مقدار مواد طی سالیان گذشته بی سابقه بود، ضمن اینکه باید یادآور شد استان اصفهان یک استان مرکزی در کشور است و چنین کشفیات بالایی،  اشرافیت و هوش بالای ماموران پلیس این استان در شناسایی قاچاقچیان و جاسازی‌های حرفه‌ای مواد مخدر را نشان می‌دهد.

وی همچنین به موفقیت پلیس امنیت عمومی در انجام اقدامات پیش دستانه و هوشمندانه که باعث شناسایی یکی از باندهای مهم و خطرناک شد اشاره کرد و گفت: پلیس آگاهی استان هم از جمله پلیس‌هایی است که با سرعت در کشف جرایم توانسته رتبه برتر را در کشور به دست آورد که همه این موفقیت‌ها جای بسی شکر دارد و افتخار می‌کنیم که ما خدمتگزار مردم هستیم.