اصفهان میزبان مسابقات ورزشی دانش‌آموزان کشور؛ دانش‌آموز ورزشکار، دوستدار محیط زیست

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: افتتاحیه رسمی مسابقات ورزشی دانش آموزی کشور در اردوگاه کشوری شهید بهشتی استان اصفهان برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان،عبدالرضا رئیسی با اشاره بر میزبانی استان اصفهان از مسابقات  ورزشی دانش آموزان دختر و پسر کشور اظهار داشت: سی و ششمین دوره مسابقات ورزشی پسران از 10 تا 16 مرداد و سی امین دوره مسابقات دختران سراسر کشور از 18 تا 24 مرداد ماه در دورشته هندبال و تنیس روی میز با شعار «دانش‌آموز ورزشکار، دوستدار محیط زیست» به میزبانی استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: محل پذیرش و اسکان شرکت‌کنندگان در رشته تنیس روی میز، مجتمع امام علی(ع) و در رشته هندبال اردوگاه کشوری شهید بهشتی است. این دوره با حضور یک هزار و 370 شرکت‌کننده شامل داوران، مربیان، ناظران، سرپرستان و ورزشکاران برگزار می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به برگزاری رشته هندبال برای دانش‌آموزان متوسطه اول و رشته تنیس‌ روی میز برای دانش‌آموزان متوسطه دوم، خاطرنشان کرد: افتتاحیه رسمی مسابقات دانش‌آموزی کشور در اردوگاه کشوری شهید بهشتی با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت متبوع و سایر مسئولان وزارتی و استانی 19 مردادماه برگزار می‌شود.