در قانون جدید مالیاتی کتمان درآمد مجازات سنگین دارد

در قانون جدید مالیاتی کتمان درآمد مجازات سنگین دارد

در قانون جدید مالیاتی کتمان درآمد مجازات سنگین دارد

رئیس اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان با تأکید بر ارائه اطلاعات شفاف به سازمان امور مالیاتی از سوی فعالان این صنف گفت: در قانون جدید مالیاتی کتمان درآمد مجازات سنگین به‌دنبال دارد.

انتخابات داخلی هیئت‌مدیره رسته نمایندگی‌های مجاز خودرو اصفهان با حضور نمایندگان ناظر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.

در این مراسم که حدود 50 نفر از نمایندگان مجاز مرکز استان حضور داشتند، در نهایت 5 نفر به عنوان نماینده رسته نمایندگی‌های مجاز خودرو اصفهان انتخاب شدند و این رسته زیر نظر اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان در موضوعات مربوط به خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.

در این انتخابات جواد قنادیان، مسعود هماپور، مسیح عنبرزاده و رحمت‌الله هاشم‌زاده به عنوان 4 نماینده نمایندگی‌های خودروسازهای داخلی و علی‌محمد سلامتیان به عنوان نماینده نمایندگی‌های خودروساز خارجی به عنوان اعضای هئیت مدیره رسته نمایندگی‌های مجاز خودرو اصفهان انتخاب شدند.

رئیس اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان در خصوص انتخابات داخلی هیئت‌مدیره رسته نمایندگی‌های مجاز خودرو اصفهان، گفت: صحت و سلامت این انتخابات از سوی رئیس مرکز اصناف و همچنین نماینده ناظر سازمان صمت مورد تأیید قرار گرفت.

روح‌الله چلونگر افزود: از این پس هیئت مدیره این رسته به صورت مستقل و زیر نظر اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک فعالیت خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به مباحث مالیاتی خطاب به فعالان این صنف گفت: از حسابداران ارزان قیمت و غیر‌حرفه‌ای دوری کرده و در ارائه اطلاعات به سازمان امور مالیاتی بسیار شفاف عمل نمایید؛ چون در قانون  جدید مالیاتی کتمان درآمد مجازات و جریمه‌های سنگینی در پی خواهد داشت.

چلونگر با بیان اینکه برخی فعالیت‌های این صنف در کارگروه‌های تخصصی بررسی خواهد شد، از نمایندگی‌ها خواست تا در بحث دفاعیات و مشکلاتی که در مورد قراردادها با کارکنان خود دارند حتماً موضوع را به اتحادیه اعلام کنند و از مشاوران صنف در مباحث مختلف حقوقی و قضایی استفاده نمایند.