برگزیدگان المپیاد ورزشی بسیج استان اصفهان معرفی شدند

برگزیدگان المپیاد ورزشی بسیج استان اصفهان معرفی شدند

برگزیدگان المپیاد ورزشی بسیج استان اصفهان معرفی شدند

نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج استان اصفهان ویژه پایگاه‌های استعدادیابی در ۱۳ رشته با شناخت نفرات و تیم‌های برتر در اصفهان به کار خود پایان داد.

نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی بسیج استان اصفهان ویژه پایگاه‌های استعدادیابی در 13 رشته به صورت همزمان در اصفهان برگزار شد.

حدود 1300 شرکت‌کننده در این رقابت‌ها در رشته‌های تیراندازی با کمان، فوتسال، والیبال، تیراندازی، ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای، تنیس روی میز، ووشو، تکواندو، کاراته، دفاع شخصی، شنا، جودو و کشتی به رقابت پرداختند و نفرات برتر این مسابقات نیز به المپیاد فرهنگی ورزشی استعدادیابی بسیج کشور در سمنان اعزام می‌شوند.

در پایان این رقابت‌ها ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در رشته فوتسال، ناحیه مقاومت بسیج کاشان در رشته والیبال، ناحیه مقاومت بسیج کاشان در رشته کشتی، ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) در رشته وشو، ناحیه مقاومت بسیج امام رضا(ع) در رشته جودو، ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) در ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای و ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل در رشته تنیس روی میز مقام‌های نخست را از آن خود کردند.

همچنین ناحیه مقاومت بسیج درچه در رشته تیر و کمان، ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) در رشته تیراندازی با تفنگ بادی، ناحیه مقاومت بسیج برخوار در رشته تیراندازی با تپانچه بادی، ناحیه مقاومت بسیج فولادشهر در رشته تکواندو، ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان در رشته کاراته، ناحیه مقاومت بسیج امام رضا (ع) در رشته شنا و ناحیه مقاومت بسیج لنجان در رشته دفاع شخصی حائز رتبه‌های نخست شدند.