آمادگی کمیته امداد اصفهان برای دریافت و توزیع نذورات قربانی

باهدف تسهیل در تهیه و ذبح گوسفندان؛

آمادگی کمیته امداد اصفهان برای دریافت و توزیع نذورات قربانی

120 پایگاه کمیته امداد استان اصفهان و شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی در عید سعید قربان است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اصفهان؛ مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در مجموع 120 پایگاه در شهرستان های استان روز عید قربان  به‌منظور تسهیل در تهیه و ذبح گوسفند برای خیران همچنین شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان و تحت نظارت اداره کل دامپزشکی فعال است.

محمدرضا متین پور ، تمام دفاتر کمیته امداد امام خمینی را در این استان روز عید قربان از ساعت 8 تا 19 آماده دریافت نذور و کمک‌های مردمی اعلام کردو افزود:

وی گفت: پارسال مردم نیکوکار استان اصفهان بیش از هشت میلیارد و 150 میلیون ریال نقدی، دام و گوشت به مناسبت عید قربان به نیازمندان کمک کردند.

محمدرضا متین پور افزود: گوشت قربانی بهداشتی و اصولی بسته بندی و در کمترین زمان ممکن بین  نیازمندان زیر پوشش این نهاد توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد #031*1*8877* از تلفن همراه، تماس با تلفن نیکوکاری 096887 از تمام خطوط ارتباطی و مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir به نیازمندان همشهری خود کمک کنند.