اصفهان| عملیات نصب پوشش سقف ورزشگاه نقش‌جهان پایان یافت

اصفهان| عملیات نصب پوشش سقف ورزشگاه نقش‌جهان پایان یافت

اصفهان| عملیات نصب پوشش سقف ورزشگاه نقش‌جهان پایان یافت

عملیات نصب پوشش سقف ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان امروز به پایان رسید.

عملیات نصب پوشش سقف ورزشگاه 75 هزار نفری نقش‌جهان اصفهان امروز با نصب آخرین قسمت پوشش قاچ شماره 40 به پایان رسید.

پوشش سقف ورزشگاه نقش‌جهان در مجموع شامل 120 قطعه بود که عملیات نصب آنها از سال گذشته آغاز شده بود و امروز به پایان رسید.

ورزشگاه نقش‌جهان که در دهه 80 مورد استفاده تیم فوتبال سپاهان قرار می‌گرفت و این تیم قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی فوتبال ایران را در این ورزشگاه تجربه کرد، در سال 1386 و برای تکمیل فاز دوم آن تعطیل شد.

عملیات تکمیل نقش‌جهان چند سال با وقفه مواجه شد تا اینکه سرانجام وزارت ورزش و جوانان در هشتم آذرماه سال 1393 مدیریت اجرایی این ورزشگاه را برای تکمیل و بهره‌برداری به شرکت فولادمبارکه واگذار کرد و فاز دوم ورزشگاه 12 آبان ماه 1395 و با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر ورزش و جوانان به بهره‌برداری رسید تا سپاهان پس از چند سال خانه به دوش بودن و بازی کردن در ورزشگاه فولادشهر، به نقش‌جهان بازگردد.

البته با اینکه ورزشگاه نقش‌جهان در هنگام افتتاح از چمن مناسب و امکانات لازم برای برگزاری مسابقات فوتبال برخوردار بود، هنوز نواقصی داشت که برخی از آنها مانند صندلی‌گذاری طبقه دوم، نصب پروژکتورها و … در ادامه انجام شد، اما برخی نواقص مانند عدم نصب پوشش سقف پارچه‌ای وجود داشت که این کار امروز به پایان رسید.

بیشتر بخوانید