بازیکن کی‌روش آماده نبرد با سوریه

بازگشت امیری و حضور پر رنگ این بازیکن در تمرینات تیم ملی شاید بهترین خبر برای کی روش پیش از دیدار با چین باشد.

وحید امیری

 وحید امیری بازیکن مورد علاقه کی روش در تیم ملی است. بال جنگنده و دونده تیم ملی که در دیدار برابر کره جنوبی و ازبکستان نیز از مهره های اصلی تیم ملی بود پیش از این در دیگر دیدارهای ایران در مقدماتی جام جهانی حضور پر رنگی داشته است.
مصدومیت امیری در جریان دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اتفاق بدی بود که حضور این بازیکن تاثیر گذار در ترکیب تیم ملی را تحت تاثیر قرار داده بود. در حالیکه پیش از این انتظار می رفت امیری نیز در لیست طولانی غایبان تیم ملی حضور داشته باشد اما تصاویر آخرین تمرینات تیم کی روش نشان می دهد که این بازیکن برای حضور در زمین مسابقه مشکلی ندارد.

وحید امیری
هرچند امیری برای حضور در ترکیب تیم ملی آماده است اما مدت زمان استفاده از این بازیکن موضوعی است که کی روش باید درباره آن تصمیم بگیرد. امیری که پیش از این در دیدار برابر چین با وجود مصدومیت نزدیک به 70 دقیقه در ترکیب تیم ملی حضور داشت، شاید در این دیدار نیز از ابتدا در ترکیب تیم ملی حضور داشته باشد. البته این احتمال نیز وجود دارد که کی روش بازیکن تاثیر گذار خود را از ابتدا درون زمین قرار ندهد تا درباره سلامتی او ریسک نکرده باشد و امیری در نیمه دوم راهی میدان شود.

منبع:

اخبار ورزشی