افتتاح و کلنگ زنی چند طرح ورزشی در تیران و کرون

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان

ساختمان اداره ورزش و جوانان تیران و کرون و سالن کشتی جهان پهلوان تختی شهر عسگران با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ ساختمان اداره ورزش و جوانان تیران و کرون با زیربنای ۴۰۰مترمربع با هزینه ۴میلیارد ریال ساخته شده که ۲ونیم میلیارد ریال آن را خیران تامین کرده اند.
سالن کشتی جهان پهلوان تختی شهر عسگران نیز به بهره برداری رسید که تشک تاتمی آن به ارزش یک میلیارد ریال را هیات کشتی استان اهداء کرده است.
کلنگ احداث سالن کشتی شهر تیران نیز با حضور سیدمحمد طباطبایی به زمین زده شد. این سالن با زیربنای ۸۰۰مترمربع و اعتبار ۹میلیارد ریالی خیران و هیات کشتی تیران و کرون و استان ساخته می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این سفر از استخرآماده افتتاح مهر و ماه تیران، زمین چمن و ورزشگاه تختی، سالن ورزشی و زمین چمن مصنوعی عسگران، سالن روستای دولت اباد و مجموعه اقامتی پناهگاه و مدرسه کوهنوردی دالانکوه بازدیدکرد.
مجیدحججی فرماندار تیران و کرون هم با قدردانی از سرمایه گذاران بخش خصوصی در احداث استخر در این شهرستان گفت: ناملایمت‌های برخی دستگاه‌های اداری در توسعه ورزش و تفریح جامعه، سرمایه گذاران را دلسرد کرده است