جراحی زیبایی

پروتز و لیفت سینه


جراحی زیبایی و لیفت سینه دو جراحی متفاوت از هم می باشدکه در بیشتر مواقع  با هم اشتباه گرفته می‌شوند .این دو عمل زیبایی دو روش با هم دیگر متفاوت است  و هریک نیازهای مختلف فرد را برآورده می‌کنند. در برخی موارد جهت دستیابی به نتایج بهتر از هر دو عمل به طور همزمان نیز استفاده می‌شود.

پروتز ولیفت سینه

برخی از  بانوان بدون اطلاع  برای افتادگی سینه خود   انجام پروتز سینه را از پزشک خود در خواست می کنند و  تصور می کنند با انجام  پروتز سینه های آنها  حالت قبل خود را پبدا می کنند  و بالعکس. هر کدام از این روش‌­ها کار خودشان را انجام می­‌دهند. پروتز، حجم سینه‌­ها را افزایش می‌­دهد و مناسب خانمهایی است که کاهش حجم سینه دارند که درمان آن پروتز سینه است.

اما کار پروتز سینه متفاوت است، پروتز سینه و شاید به میزان خیلی جزئی در حد یک تا دو سانت باعث لیفتینگ سینه در افراد ­شود، اما به هیچ عنوان افتادگی بیشتر از این را اصلاح نخواهد کرد، نه تنها اصلاح نخواهد کرد بلکه ممکن است افتادگی را بیشتر کند، چون پوستی که افتادگی و شلی دارد اگر پروتز داخلش قرار بگیرد وزن پروتز افتادگی را بیشتر می‌­کند و شکل بدی را به سینه خواهد داد.

 پروتزو لیفت سینه همزمان

پروتز ولیفت سینه همزمان با هم برای افرادی مناسب است که

-بتمابل دارند  اندازه سینه خود  را افزایش دهند و سینه ها را لیفت نیز بکنید.
-نیاز به لیفت سینه دارید اما می خواهید سینه هایتان پرتر نیز بشوند.
-به علت جراحی چاقی یا کاهش وزن سایز سینه شما تغییر کرده باشد.
-نیاز به پروتز سینه دارید اما افتادگی سینه شما بیشتر از آن چیزی است که با پروتز سینه به تنهایی جبران شود.
-نوعی اختلال رشد سینه به نام سینه فشرده دارید.

 پروتز و لیفت سینه کدام یک بهتر است

هر کدام از این روشهای زیبایی  مزایا و معایب خود را برای فرد خواهد داشت . به طور کلی تمرکز پروتز سینه در بیشتر مواقع  بر روی حجم و شکل سینه است و هدف اصلی آن درمان افتادگی سینه نیست. اما تمرکز اصلی لیفت سینه بر روی وضعیت و موقعیت سینه است نه افزایش سایز آن. اغلب عمل لیفت سینه را همراه با پروتز سینه انجام می‌دهند تا به نتایجی بهتر، طبیعی‌تر و رضایت‌بخش‌تر دست پیدا کنند.

شما با انجام  هر کدام یک از  این عمل‌های زیبایی می‌توانید ظاهری جوان‌تر به سینه‌های خود بدهبدو آنها را به حجم دلخواه برسانید. تصمیم‌گیری برای انجام جراحی زیبایی سینه سخت است. برای راحتی خود و اتخاذ بهترین تصمیم باید با یک متخصص ماهر و با تجربه در زمینه برجسته‌سازی سینه مشاوره کنید تا مطمئن شوید که به بهترین نتایج دست خواهید یافت.

پروتز و لیفت سینه

برشهای ایجاد شده در پروتز و لیفت سینه

همان گونه که می دانید هریک از روش های جراحی نوعی زخم برای فرد  بر جا خواهد گذاشت . جراح پلاستیک در ایجاد برش های کوچک برای فرد تخصص دارد و آن ها را در جا هایی قرار می دهد که دیده نشوند. سه تکنیک جهت لیفت سینه وجود دارد که همراه با سه نوع برش می باشد.

ترکیب پروتز و لیفت سینه اجازه می دهد که از برش های مورد نیاز جهت لیفت سینه برای گذاشتن پروتز استفاده شود . در کل، برش اضافی دیگری برای گذاشتن پروتز همزمان با لیفت سینه لازم نیست.

بهتر است زمانی پروتز و لیفت سینه را باهم  انجام دهید که:

-بیمار علاوه بر نارضایتی از افتادگی سینه ها، خواهان افزایش سایز آن نیز باشد

-بیمار خواهان حفظ یا افزایش گردی و برجستگی سینه بخصوص در نیمه بالائی اش باشد.

-افتادگی شدید باشد.

روش پروتز و لیفت سینه به طور همزمان انجام می شود، بستگی به میزان افتادگی سینه دارد. در کل، هر چه افتادگی کمتر باشد، نیاز به برش کمتری می باشد و هر چه افتادگی بیشتر باشد،نیاز به برش بیشتری می باشد. پوشیدن هر نوع لباسی باعث مخفی شدن زخم ها می شود.

۱-برش پری آرئولار(اطراف هاله نوک سینه)،در امتداد آرئول(هاله اطراف نوک سینه)در مرز بین پوست تیره و روشن قرار می گیرد و به خوبی مخفی می شود.

۲-برش عمودی از زیر آرئول( هاله اطراف نوک سینه) شروع می شود و تا زیر سینه امتداد می یابد. برش عمودی معمولا بیشتر مشخص است.

مزایای پروتز و لیفت سینه

در این روش می توان از طریق برش های ایجاد شده در لیفت سینه وپروتز برای جایگذاری پروتز ها در بافت سینه نیز  استفاده نمود در نتیجه برای قرار گیری پروتز ها نیاز به ایجاد برش جدید وجود ندارد.

https://jarrahizibaei.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *